Franciszek Kopeć, przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Jelenia Góra: Zbigniew Rzońca - dziennikarz, którego artykuły czytało się zawsze z uwagą i zaciekawieniem, ruszył z inicjatywą szkleń PR. Muszę przyznać, że wcześniej zdobyte doświadczenie dziennikarza świetnie przenosi się na poziom prowadzonych zajęć. Ogromna wiedza, jasny i precyzyjny sposób przekazu to atuty, które zapowiadają dobry rozwój tej nowej inicjatywy. Prelegentowi życzę dalszych sukcesów, a odbiorcom skutecznego wykorzystania zdobytej wiedzy.
Marzena Machałek
, posłanka PiS: Zbigniew Rzońca dotychczas dał się poznać jako rzetelny i wnikliwy dziennikarz. Interesowały go zawsze sprawy istotne dla mieszkańców naszego regionu, a zwłaszcza Jeleniej Góry. Jego teksty odznaczały się pogłębioną, staranną  analizą materiału i wrażliwością społeczną. Odbierałam pana Zbigniewa   jako bezstronnego  dziennikarza i życzliwego człowieka.
Bogdan Malinowski
, burmistrz Karpacza: Zbigniew Rzońca to rzetelny, doskonały fachowiec. Istotą jego pracy, a znam go od ponad 20 lat, zawsze jest merytoryczny wgląd w problem.
dr Marek Obrębalski
, były Prezydent Jeleniej Góry; wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego: Pana Zbyszka Rzońcę znam od wielu lat. Jest osobą o znaczącym zawodowym dorobku i doświadczeniu. W swej aktywności kieruje się profesjonalną, a nadto rzetelną i obiektywną identyfikacją i oceną problemów społecznych i gospodarczego otoczenia. Jest osobą o niepośledniej wrażliwości, potrafiącą świetnie współpracować w turbulentnej rzeczywistości.
Jerzy Pokój, przewodniczący Dolnośląskiego Sejmiku Samorządowego: Rzetelność i wiedza są podstawą nie tylko dziennikarstwa, ale również i biznesu. Zbigniew Rzońca posiada obie te cechy.
Stefan Zawierucha
, wójt Marciszowa: Zawodowo znam Zbigniewa Rzońcę wiele lat. Nigdy nie chadza na skróty - zawsze jest przygotowany. Prawdziwy profesjonalista. Dziś szukać takich ze świecą.   

WYSIWYG Web Builder
Wyróżnienie "Stowarzyszenia dziennikarzy polskich" Publikacja "kontakty z prasą" powieść "Plac czarownic"
Franciszek Kopeć
Marzena Machałek
Bogdan Malinowski
Jerzy Pokój
Marek Obrębalski
Stefan Zawierucha
[Piterdv 2012 dla 2mpr]
Krzysztof Gorlach, prezes  jeleniogórskiego ZREMB-u:  Niniejszym udzielam referencji Panu Zbigniewowi Rzońca, który dla naszej firmy wykonywał wiele usług z zakresu Public Relations. Kultura osobista Pana Zbigniewa, wiedza z zakresu PR oraz sprawny język i „lekkie pióro” składają się wraz z jego zaangażowaniem na efekt końcowy, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Kontakty z Panem Zbigniewem Rzońcą pozwoliły mojej firmie zatrzeć złe stereotypy, jakie ciążyły na niej historycznie z powodu jej słabej kondycji przed prywatyzacją oraz wzbudzić wśród społeczności lokalnej oraz Klientów zainteresowanie i zaufanie dla „Nowego Zrembu”. W dużym stopniu przyczynił się do pozycji , jaką firma ma obecnie. Ufam, że nadal będziemy wspólnie współpracować dla dalszego rozwoju jeleniogórskiego Zrembu już pod nową marką jaką od tego roku będzie BGI ZREMB Spółka z o.o.
Krzysztof Gorlach
zremb
Zbigniew Rzońca
2mpr - Public Relation - Jelenia Góra